O nas

Firma Bramfeld zajmuje się projektowaniem oraz montażem systemów ogrodzeniowych dla domu i przemysłu.

Bramfeld to sprzedaż i montaż systemów ogrodzeniowych Firma BRAMFELD – to od 8 lat synonim doskonałej jakości! W firmie BRAMFELD postawiliśmy sobie za cel sprawienie, by zakup produktów z naszej oferty był dla Państwa tak przyjemny to tylko możliwe. Proponujemy optymalne rozwiązania i chcemy Państwa do siebie przekonać fachową obsługą oraz doskonałą jakością produktów. Od kreatywnego planowania, przez fachową realizację aż po terminową dostawę – towarzyszymy Państwu na każdym etapie zamówienia. BRAMFELD to firma, która nie tylko stale się rozwija i szuka nowych wyzwań, ale także działa niezawodnie i jest zawsze dostępna dla swoich Klientów. Jako czołowy przedstawiciel jedneych z największych producentów systemów bram, drzwi, okien i ogrodzeń w Europie, dostarczamy produkty o bardzo wysokiej jakości z 10-letnią gwarancją. Jeżeli chcą Życzymy Państwu owocnego pobytu na stronie BRAMFELD i będzie nam niezmiernie miło, jeśli wkrótce będziemy mogli zaliczyć Państwa do grona naszych Klientów.

Sprzedaż i projektowanie

Sprzedaż bram i ogrodzeń małopolska Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w branży, dzięki czemu nawet skomplikowane wymagania Klienta nie są dla nas problemem. Wszyscy pracownicy posiadają rozległą wiedzę do przygotowania oferty łącznie z rysunkami technicznymi, które są jednocześnie podstawą produkcyjną. W tym celu korzystamy ze specjalnie zaprojektowanych w tym celu programów CAD, które umożliwiają stworzenie oferty w ciągu kilku minut.

Montaż i serwis

Montaż i serwis bram i ogrodzeń Do Państwa dyspozycji jest dziesięć ekip montażowych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i pojazdy dostosowane do realizacji prac. W przypadku usług serwisowych, takich jak prace konserwacyjne czy gwarancyjne, dysponujemy osobnymi zespołami, tak aby w przypadku reklamacji działać możliwie najszybciej oraz zapewnić Klientowi osobę kontaktową. Taka struktura pozwala nam oferować kompletne systemy w całym kraju, włączając w to prace gwarancyjne i serwisowe.